O mnie

Moja historia z nurkowaniem rozpoczęła się całkiem przypadkowo, na wczasach mój starszy brat zaproponował żebyśmy zanurkowali …..  następnego dnia byliśmy już na łodzi i szykowaliśmy się na moją pierwszą podwodną przygodę, po zanurzeniu się,  moja żona powiedziała  przyjaciółce że jest pewna że właśnie znalazłem swoją pasję – I MIAŁA RACJĘ 🙂 Pokochałem świat pod wodą, nieważkość, ciszę i to coś czego nie potrafię wytłumaczyć ale powoduje że nie wyobrażam sobie życia bez nurkowania. Po powrocie z wczasów, w bardzo krótkim czasie rozpocząłem w Polsce mój pierwszy kurs OWD.

Na obecną  chwilę nurkuje na obiegu otwartym jak i też zamkniętym – rebreather – moje najgłębsze samotne zejście to 135 metrów. Używam mieszanek TMX, uwielbiam nurkowania w jaskiniach jak i też na wrakach

Skończyłem wszystkie możliwe kursy, sądzę że mam spory bagaż doświadczeń i z chęcią podzielę się tym z moimi kursantami.

Profesjonalne podejście oraz świetna atmosfera to podstawa aby wprowadzić Was w podwodny świat,

Jeśli chcesz poznać tajniki nurkowania bądź rozwijać swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanego instruktora- to trafiłeś/trafiłaś w dobre ręce.

Organizacja Nurkowa

Szkolę i certyfikuje nurków w międzynarodowej organizacji SDI i TDI.

Film

Zobacz film z próbnego nurkowania.

baza nurkowa

Jezioro Zagłębocze – Lejno, 21-230 Sosnowica